Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anatomie draka

2. 8. 2007

Anatomie draka

Tak. Jako první tady máma drakovo křídlo.. .)

Obrazek

Obrazek

Obrázky vám popisovat nebudu. Jenom - vlevo křídlo mláděte rudého draka - vpravo - kosti z toho sámého draka. Ráda bych vám podala detailnější popis, ale já tomu sama moc nerozumim. A jsme ráda že anatomii člověka už jsme probírali.. :)

Kostra dospělého šarkana   

Obrazek

Tady na obrázku máte popis, ale je to tak malilililililičký, že to asi nepřečtete.. :) tady ještě jednou kostra draka - tntokrát čínského. To poznáte podle protáhlejší a ohebnější páteře..

Obrazek

Lebka

Neberte to, že tuto lebku má stejné každý drak. To ne, nektěří mají z ní ještě různé výstupky nebo rohy a spol...

Obrazek

 Drak - popis svalů

Tady je hezky dráček se svaly.. alespoň, že už má oko.. :) :)

Obrazek

A nakonec - tento dráček v půvoní podobě.. =D

Drak - popis

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chjo...

(tulas, 27. 9. 2010 18:02)

Nějaký lidi mají prostě rádi jiný světy či bytosti , než ty nudný v enciklopediích a nevážou se v tomhle po...... světě. Taky se mi zdá že má někdo vždycky na nějakej blog spadeno a furt v různých intervalech a s jiným jménem píšou hnusný komenty. Takže z 20 hnusných komentů může vyjít 1 člověk ;)

DKTU

(TÝI, 28. 1. 2009 15:55)

je to pekne zmrdana stranka nechapu jak se takovy pice jako vy muzou zmoct ne neco tak kokotský strany

Odpověď..

(Admin, 27. 8. 2008 19:20)

Tak - jen pro upřesnění..Všichni na světě snad vědí, co to je a čeho se autorský zákon týká a já nejsem vyjímkou. Ale tyhle články jsem si psala sama - vyčetla jsem to z nespočet webů a pak poskládala dohromady. A ty obrázky jsou na každé druhé stránce, takže jako zdroj nevím, koho uvést. takže jestli si tu chceš stěžovat, jsi na špatné adrese...
A když už jsme u toho poučování - tobě asi nic neříká slušné chování, že? Když už si chci na někoho, kdo mi nic neprovedl začít stěžovat, tak můžu snad mluvit slušně, ne? Vše se dá vyřešit po dobrém, pokud nejsi cholerik či nevychovanec...

zdroje

(žanča, 27. 8. 2008 14:29)

NEMÁŠ TU ZDROJE TY KRÁVO !!

AUTORSKÝ ZÁKON TI NIC NEŘÍKÁ ??