Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozeznání jednotlivých draků

1. 8. 2007

Rozeznání draků

Tady jsou obrázky jednotlivých draků. Na rozeznání a všimnutí maličkostí.. :)

Kovoví draci

Největší rozdíl mezi kovovými a barevními draci je ten, že kovoví draci mají vidět již na dálku lesklé šupiny. Jsou tak vyleštěné, že odrážejí "prasátka." Kovoví draci jsou dobří letci, ale ani v útocích nejsou špatní. Mají kovové zoubky, takže by od nich dost bolelo kousnutí. 

Mosazný drak

Mosazný drak má jako každý kovový tvrdé a lesklé šupiny. Všimněte si jeho hlavy -  půli hlavy mu vede dlouhá kost, která chrání jeho mozek. Je to něco jako ozdoba, ale pro něj velmi důležitá.

Obrazek

Měděný drak

Měděný drak je velmi dobře vybavený k útoku. Má velké špičaté zuby. a pokud jste si všimli,  kdyby zaútočil hlavou, tak by určitě ublížil svými jehlovitými výběžky.

Obrazek

Bronzový drak

Bronzový drak je velmi dobrý letec. Povšimněte si jeho dlouhých křídel. Má je zvláštně vybavené k nejrychlejšímu letu. 

Obrazek

Zlatý drak

Toto je trochu jiný typ zlatého draka, nežli uvádím v "draci kovoví." Tento drak je z řádů čínských. Podívejte se na jeho vousy. To napovídá všemu.

Obrazek

Stříbrný drak

Stříbrný drak je nejkrásnější drak z řádů kovových. Má po páteři rozrostlé jehly, takže kdyby se tento dráček obrátil na záda, asi by tu v jehlách zůstalo mnoho listí.

Obrazek

Barevní draci

Barevní draci mají na rozdíl od kovových šupiny matnější. I přesto jsou to krásná zvířata. Mají speciálně vyvinutý sluch a čich. Tím se stávájí lepšími lovci.

Černý drak

Černý drak patří mezi mé oblíbence. Já taky jednoho vlastním, jmenuje se Megane. Je to roztomilý dráček. Tento drak má narozdíl od ostatních rohy vyrůstající z hlavy. Tím vypadá nebezpečněji, než je.

Obrazek

Modrý drak

na modrém draku je zvláští, ž mu roste roh jako jednorožci. :) je velmi vysoký ale dokáže letět níž. jako mládě je velmi zranitelné, ale jako dospélý má vypracované svaly a tak se nemusí bát útoku. 

Obrazek

Zelený drak

Zelený drak dokáže velmi vysoko letět. Po páteŕi mu vedou pláty. Ani nevím jestli to souvisí s ochranou nebo s rychlejším letem.

Obrazek

Červený drak

Červený drak patří mezi záhadné. Jen tak by nic nevypovídal. Je to nevyšší drak, kterého znám. (Tento obrázek je ale toršilililililinku zkreslený s výškou draka.)

Obrazek

Bílý drak

Jako dráček je roztomilý, ale jako dospělý nabývá vétśí a větší vážnosti. Bílý drak velmi trpí na svém vzhledu.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

čínský drak

(tulas, 27. 9. 2010 18:13)

U zlatýho draka se křídla tak jako vlní a to rybí ploutve dělají.I samotná ryba

čínský drak

(kuba, 8. 8. 2010 3:08)

já myslel že čínský draci sou jen takový ´´plazy´´ s nožičkama a bez křídel ale lítaj jako když plavou ryby ve vodě :)

Super

(Katka, 28. 3. 2009 17:09)

Máš to suprový, ale možná by to chtělo trošku podrobnější.A chybí ti tam drak indigový,je prej nádherně zbarvenej!