Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bílý drak

8. 5. 2007

Bílý drak

Bílý drak žil kdysi dávno v chladných horách. Odtud se mu říká "drak chladu".   Patřily mezi nejmenší a nejméně inteligentní draky. Většina draků byla jen něco jako predátoři. Jejich výraz, narozdíl od ostatních, vypadal potuple (ne, že bych se jich Obrazekchtěla dotknout - nádherní tvorové). Šupiny dráčete byly jako malá zrcadla, ale jak drak stárne, tak se lesk ztrácí a barva jeho šupin přechází až modré nebo světlošedé.

Doupata bílých draků byli často v zmrzlých jeskyní a hluboké podzemní komnaty (aby byly co nejdále od Slunce). V doupatech schovávají všechen svůj poklad (například drahokamy - oblíbené).

Ač tito draci vypadají, že by "sežrali na co přijdou", tak je jejich zvykem pojídat jen mražené. Ostatní kořist zahrabává do sněhu, aby ztuhla. Loví je tak, že je náhle napadne - zpod vody, sněhu...Umí vytvořit oblaka mlhy, závan větru a ledovou zeď. Jako zbraně ale nejčastěji využívá kužel větru a mrazivou mlhu.  

Obrazek Jsem přesvědčena, že na 99% ho tvoří zloba.  Dokáží mladí jedinci létat až 200 stop, staří až 250 stop. Může být ve stupnici nebezpečí v dospělosti až na 21 příčce (z 27) 

Bílý drak v rychlosti                                             

 

PřezdívkaChlad
JídloJen mražené
DoupěJeskyně, chodby
ŠupinyMladý - lesk, starý - modré/světlošedé
Nebezpečí            v dospělosti 21 (z 27 - nejvíce)
Přesvědčenína 99% chaotické zlo

SchopnostiOblak mlhy, závan větru, ledová zeď
LovecNáhlá napadení
DovednostiSkrývání, tichý pohyb a plavání
Výška letuMladý - 200 stop, starý - 250 stop
ZbraněKužel větru a mrazivá mlha
OblíbenostU mě mooooc.. :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

draci díky

(tera, 17. 7. 2012 20:34)

podle většiny světků jsou bílí draci dobří a černí zlí ale pravda to není vždyt v každém z nás je kus dobra a kus zla v některých víc toho a jiných zas toho proto stvořiteli tohoto bloku děkuji že draky neotsuzuje podle barvi díííky draky miluji

Lež o dracích

(Veronika, 12. 6. 2011 12:55)

Draci nejsou zlí pouze se brání nebo útočí kvůli kořisti. V životě by neublížili živé bytosti.Draci jsou mírumilovná zvířata

Bílý drak

(Yuffie, 12. 4. 2008 22:16)

Ahoj,prosím prosím, můžu se zeptat,odkus je ten druhý obrázek bílého draka? Vypadá jako Gargantuan White Dragon z D&D, tak bych moc chtěla vedet autora obrazku. Tipovala bych Todda Lockwooda, ale mezi jeho obrázky jsem jej nenašla. Byla bych moc ráda, protože má povedený styl. Jinak tvůj blog chválím, ahoj.:)