Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rudý drak

10. 5. 2007

Rudý drak

Rudí draci žili před pár lety v teplých horách (narozdíl od Bílého). Odtud se mu přezdívá drak Ohně. Rudí draci nejraději ze všeho sbírají poklad. Jsou velice Obrazekchamtiví. To se odráží i v jejich pyšném výrazu. Šupiny dráčete jsou matně karmínové, které ho dělají neviditelným. Časem, když už je schopen sám se o sebe postarat, se mu zbarví do hlubší červené a stávají se tvrdými jako ocel. Krční blána a křídla jsou popelavě modrá až fialovo-šedá poblíž okrajů, tmavnouce s věkem. 

Rudí draci si stavějí sídla v obrovských jeskyních. Nejčastěji v nitru hor, kde se dostává síra. To milují. Každopádně každý rudý drak má svou rozhlednu, odkud pozoruje své území. Protože sousedí se stříbrnými draky, dostávají se často do konfliktu.

Protože jsou tito draci sebejistí, málokdy přemýšlejí nad útokem. Rudý drak přistává, aby zaútočil na malé, slabé bytosti drápy a zuby, než aby je zpopelňoval svým dechem, a neublížil pokladu ohněm. Umí vytvořit kužel ohně, sugesce, najdi cestu a odhal místo. Rudý drak se mooc oceňuje, předstírá a skáká. Mladý dráček vyletí do výše 150 stop, čím více stárne, tím můžou vyletět až do 200 stop. Jsem si jistá, že draka tvoří na 99% chaotické zlo. V příčkách nebezpečnosti jsou na 26 místě (docela vysoko - z 27).  

Rudý drak v rychlosti   

SchopnostKužel ohně, sugesce, najdi cestu a odhal místo
LovecNepřemýšlí
DovednostOceňování, předstírání, skákání
Výška letuMladý - 150 stop, starý - 200 stop
ZbraněZuby a drápy
OblíbenostU mě mooooooocinky.. :)

PřezdívkaOheň
JídloVše možné
Doupě Jeskyně
ŠupinyMladý - karmínové, starý - červená
Nebezpečí   na 26 příčce (z 27)
Přesvědčení na 99% chaotické zlo

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář