Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bronzový drak

15. 5. 2007

Bronzový drak

Bronzoví draci žijí v mírných kopcích. Mají přezdívku draka vody. Drak má zvlněný a trubicovitý štít vyrůstající v oblasti očí a tváří a ústí v malé rohy. Podobné jsou i na Obrazekspodní čelisti a bradě. Má zobákovitou tlamu a vysoký hřeben na krku. Vůně moře obklopuje draka, jehož šupiny mají kovovitý, zlatohnědý nádech.Bronzoví draci jsou zvědaví a rádi se proměňují na malá, přátelská zvířátka, aby mohli nerušeně pozorovat dobrodruhy. Jsou fascinovaní válečnictvím a občas se přidají k armádě - pokud jsou za to dobře placeni.

Šupiny bronzového dráčete jsou žluté se zelenavými skvrnkami, vykazující jen malou podobnost s bronzem. jak drak dospívá, jeho barva se mění v tmavší, bronzový odstín. Velmi staří draci mají tmavomodré okraje. Protože jsou silnými plavci, mají šupiny hladké a vše je doplněno plovacími blanami na všech nohou. Panenky draků se postupně rozostřují, dokud oči nejstarších draků nepřipomínají zářící zelené orby.

ObrazekBronzoví draci mají nejraději pobřežní kopce poblíž hluboké vody, ať už sladké či slané. Často navštěvují hlubiny, aby se zchladili nebo hledali perly a potopené poklady. Mají rádi jeskyně přístupné pouze z vody, ale jejich doupata jsou vždy suchá - pod vodou nikdy nesnášejí vejce, nespí, ani neskladují poklad. Jejich jídelníček se skládá převážně z vodních rostlin a různých variant ryb. Obzvláště si cení žraločího masa a občas spolknou i nějakou tu perlu.

Neradi zabíjejí zvířata. Když už je to za potřebí, jejich nejčastější zbraní je kužel odpuzujícího plynu. Jeho dovednosti jsou převleky, Plavání a Zákon Divočiny. Dráče vyletí nejvýše do 100 stop, dospělý do 200 stop. V příčkách nebezpečnosti je bronzový drak na 25 místě. Jsem si jistá, že ho tvoří na 99% chaotické zlo-.

Bronzový drak v rychlosti:

SchopnostiMluv se zví´řaty, stvoř jídlo a vodu, Oblak mlhy, Najdi myšlenky, Ovládni vodu, Ovládni počasí
LovecStrategický
DovednostPřevleky, plavání a zákon divočiny
Výška letuMladý - 100 stop, starý - 200 stop
ZbraněKužel odpuzujícího plynu
OblíbenostJJ.... jde to.. :) :)

PřezdívkyVoda
JídloZvíŕata
Doupě Mírné kopce, jeskyně
ŠupinyMládě-žluté se zelenými skvrnami, starý - bronz
Nebezpečína 25 příčce
Přesvědčenína 99% chaotické zlo

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Připomínka

(Lucka, 5. 1. 2008 14:26)

Ten druhý obrázek vidím skoro na všech blogech!