Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlkodlaci

12. 7. 2007

Vlkodlaci

Vlkodlaci žijí ode dávna. Podle mě jsou to překrásná stvořeni. Jsou vlastně lidé, jediné, čím se od nás liší je to, že se o každém úplňku proměňují v tyto krásná, nebezpečná a divoká stvoření. Obrazek

Vždy, když nastane úplňek se člověk začne měnit - stává se z něho něco, o čem neví. Začne se zvětšovat do výšky až 300 cm, hlava mu naroste do podoby vlka, zvětší se mu svaly a naroste mu mohutná srst.  Ví o té přeměně, ale nedokáže se ovládnout. Když se stane vlkodlakem, šel by i proti své matce aniž by o tom věděl. Po zapadnutí úplňku se znovu stává člověkem. Tedy podle druhu vlkodlaka. U jednoho obzvlášť nebezpečného druhu je docela dost možné, že zůstanete ve vlkodlačí podobě navždy. U ostatních druhů je to většinou léčitelné. 

Vlkodlakův úděl je prostý- nakazit další lidi pouhým kousnutím. Živí se masem a tak to pro něj není tak těžké. Nejtěžší, co na tom vlkodlak vidí je, aby nezabil. Toje totiž jedinou chybou na tomto úkolu.

O vlkodlacích se natočilo mnoho filmů a napsalo mnoho knih. Mezi nejznámější patří - Harry Potter a vězeň z Azkabanu (profesor Lupin), Van Helsing, Th Wolfman (viz.obrázek)/Luko - malý vlkodlak, Vian Vlkodlak (http://e-kniha.webovastranka.cz/file/153/271 zde máte odkaz na stáhnutí e-knihy)  a mnoho dalších.V dnešní době se u lidí dostává psychiatrické nemoci - říká se tomu Lykantropie.

 Lykantropie

ObrazekLykantropie je když se pacient chobá a myslí, že je vlkodlak. Někteří lidé se do těchto stvoření tak zamilovali, že si vsugerují do paměti všechna fakt a o nich - tudíž o sobě a a už se toho možná zbaví pouze v psychiatickém ústavu. Je to velmi nebezpečná nemoc, doufám, že tím že o ní tady píśu se nestane néjakému čtenáři to samé.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář